Рейтинг@Mail.ru
Главная < Продукция < Біогумус

Біогумус Замовити

Біогумус - це органічне добриво, одержуване в результаті переробки органічних відходів каліфорнійськими хробаками і хробаками Старателями.

Це добриво містить всі необхідні речовини, для росту і розвитку рослин.

До складу біогумусу входять ферменти, поживні речовини, калій, кальцій, магній, залізо, вітаміни, які поступово засвоюються рослиною в необхідний період.

Біогумус або як його ще називають вермикомпост, наповнений мікроорганізмами, які при попаданні в грунт наповнюють її необхідними органічними речовинами і сприяють поліпшенню росту, розвитку і якості сільськогосподарських культур.

Переваги біогумусу:

Каліфорнійський хробак і старатель в пошуках їжі рихлить землю, пропускаючи її через себе і при цьому виділяючи з себе копроліти які і називаються біогумусом, на вигляд він як чорнозем.

Властивості біогумусу

У біогумусі є багато (до 32% на суху вагу) гумінових речовин-гумінові кислоти, фульвокислоти та Гуміни, - що й надає цьому удобрению дуже високі ростостимулюючі властивості. У складі біогумусу немає насіння бур'янів, важких металів і яєць гельмінтів. Ще біогумус містить в собі мікроорганізми, які заселяючи грунт, унікально корисні для росту рослин.

Хімічний склад:

Масова частка важких металів, мг / кг - нижче ГДК для грунтів

У біогумусу не патогенна мікрофлора, також відсутня всяка ймовірність розвитку яйця гельмінтів.

Біогумус - це хороше, високоефективне та екологічне добриво, часто вживане в сільському господарстві покращуючи його продукцію, тому що володіє водопрочность структури (95-97%) і повна вологоємність (200-250%).

Застосування біогумусу

Інструкція по застосуванню біогумусу

Замовити