Рейтинг@Mail.ru

Каліфорнійські хробаки, купити з вигодою

Сьогодні кожному людині, яка має близький контакт із сільськогосподарською діяльністю просто необхідно знати про різні види біологічних добрив. Адже вся вирощувана культура, як і будь-яка жива істота, потребує їжі і вітамінах і добавках. Як відомо, всі органічні добрива, значно покращують грунт. Завдяки ним земля стає родючу, а ми насолоджуємося всіма смаковими якостями самостійно вирощених овочів.

Каліфорнійські хробаки купити, порадувати себе корисними овочами

Застосовувані людьми добрива можна розділити на дві групи. Перша - рослинні, в яку входить компост і торф, друга, тваринного походження, до неї відносяться гній тварин та послід птахів. Серед усіх цих видів біологічних добавок найбільш виділяється біогумус, так як він на відміну від гною значно знижує ризик виникнення кишкової палички в грунті. А також володіє високим вмістом калію, фосфору і розчинного азоту, які сприяють швидшому росту культур.

На жаль, чекати поки органічні речовини самі перетворяться на добрива значно довше, ніж створювати його самостійно за допомогою продуктивності хробаків. Саме вони здатні швидко створити біогумус. Каліфорнійські хробаки, купити яких можна в нашій фірмі, допоможуть вам зібрати багатий урожай зі своєї ділянки.

Переваги каліфорнійських хробаків

По-перше, слід зазначити, що вони є різновидом дощових. Однак каліфорнійські хробаки, купити яких сьогодні стало можливим в нашій компанії, мають ряд переваг перед дощовими. Вони мають здатність розмножуватися у багато разів швидше, ніж земляні, а це означає, що продуктивність біогумусу зростає. Завдяки цьому прискорюється плодючість і ріст культур.

Каліфорнійські хробаки, купити яких можна прямо зараз, вперше були виведені в США, для найбільш швидкого формування біогумусу, в 1950 році. Продуктивність грунту, оброблюваної людьми, з того часу стала значно підвищуватися.

Каліфорнійські хробаки, купити які пропонує наша компанія, що спеціалізується на їх розведенні, - це своєрідні тварини. Цей вид досягає 6-8 см в довжину, при вазі в 1 гр. Розмноження їх відбувається в 3х місячному віці, при цьому кожна особина виробляє за сезон від 500 - до 1500 шт. Плюсом є його довгожительство на відміну від земляних, вони живуть не 3-4 рока, а цілих 16 довгих років. З такими перевагами ви зможете в кілька разів прискорите плодючість своїх грядок.

Красные калифорнийские черви Красные калифорнийские черви Красные калифорнийские черви Красные калифорнийские черви Красные калифорнийские черви Красные калифорнийские черви